Bezpieczny Senior

Bezpieczny Senior – w ofercie urządzenia zwiększające bezpieczeństwo osób starszych w domu

Firma Agro-Polbud wprowadza usługę Bezpieczny Senior – w ofercie sklepu PSB MRÓWKA w Kolnie pojawiły się urządzenia zwiększające bezpieczeństwo osób starszych w domu. Są to urządzenia typu: czujniki gazu, alarmowe, przeciwpożarowe, antywłamaniowe. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby, które ukończyły 60 r.ż. (na podstawie dokumentu tożsamości). 

Oferujemy kompleksową pomoc w zabezpieczenia domu przed zdarzeniami losowymi. Profesjonaliści doradzą Państwu w zakresie doboru urządzeń zgodnych z Państwa oczekiwaniami. Po dokonaniu zakupu, pracownik PSB MRÓWKA skontaktuje Państwa z polecanym elektrykiem w celu umówienia terminu montażu. Gwarantujemy, że montaż odbędzie się w ciągu 7 dni roboczych od daty zakupu! (na terenie powiatu kolneńskiego) a rekomendowany elektryk zaproponuje Państwu preferencyjną cenę usługi montażu. Cena ta będzie oferowana wyłącznie klientom korzystającym z usługi Bezpieczny Senior. 

Produkty sprzedawane w ramach usługi są objęte standardowymi przepisami gwarancyjnymi i reklamacyjnymi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do marketu PSB Mrówka  Kolno, ul. Wojska Polskiego 50, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19, w soboty 7-15. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego 86 278 26 15.